Arkadaşlar sitemizde videolar açılmıyorsa bilinki telif yemiştir. Bu konuyla ilgili yukarıda iletişim kısmından bildirimde bulunabilirsiniz.

56 Görüntülenme
ingilizce öğrenme programı
Halef izle
5.5 IMDB Puanı

Halef izle

(HALEF )
Kategori
HALEF FULL HD İZLE

Film ismini, yaşadığı kötü olaylar ve tranva sonucu ayrıldığı evine aradan yıllar geçmesine ragmen geri dönen ve döndükden sonta kendisini bekleyen hayatın değişiklşiği ile süpriz yaşayan Halef 'in yaşamını konu alıyor. Mahir, portakal ile ünlü Adana'ya portakal tarlalarından kalan parayı almak için gider ancak onu bekleyen süprizlerden habersizdir.

HALEF YERLİ FİLM İZLE

Yıllar önce abisini kaybeden Mahir ailesinin evinde ölen abisinin Reenkarnasyonu olduğu iddia edilen haref ile tanışır. Bu durum Mahir'e göre saçma gelir ve Halef'den elinden geldikce uzak durmaya çalışır. Mahir'in küçükken abisi ile yaşadıkları anıları bilen ve bunu Mahir'e anlatan Halef , Mahir'in dikkatini çeker ve Mahir şaşkınlığını gizleyemez.

HALEF HD İZLE

Yönetmen koltuğundan Murat Düzgünoğlu'nun oturduğu , başrol oyunculuklarını Muhammed Uzuner, Baran Şükrü Babacan, Güler Ökten'in paylaştığı filmi sitemizden hd kalitede donmadan izleyebilirsiniz.