Hükümet Kadın 2 Tek Parça 1080p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 1,019 Görüntülenme

Hükümet Kadın 2 Tek Parça 1080p izle

(2013 - Türkiye)

Yönetmen:

Sermiyan Midyat

Oyuncular:

Demet Akbag, Ercan Kesal, Sermiyan Midyat, Osman Alkas, Ayberk Atilla, Sarp Aydinoglu, Irfan Aydogan, Hamir Demir, Necmiye Demir, Bahadir Efe, Ipek Elban, Faruk Enterli, Elif Erdogan, Hakan Erkuran, Gürsel Firat, Burcu Gönder, Özgür Gönenler, Güvenç Gümüs, Levent Idem, Mahir Ipek, Mehmet Kaçiran, Hayk Kirakosyan, Nazmi Kirik, Hazim Kisakürek, Azad Mese, Kadir Parlak, Dogukan Polat, Ferit Saglam, Ahmet Sarsilmaz, Mustafa Hilmi Sipahi, Mine Teber, Gülhan Tekin, Sümer Tekin, Olgun Toker, Arda Turan, Mustafa Turan, Mehmet Yasiru, Dilek Yorulmaz, Zafer Çika, Bülent Çolak, Seher Çuhadar
Hükümet Kadın 2 izle ,Hükümet Kadın 2 Tek Parça izle, Hükümet Kadın 2 full izle, Hükümet Kadın 2 filmi izle, Hukumet Kadin 2, dizinin ikinci taksiti. İkinci film, 1949 yılına dayanıyor ve yakın zamanda hapsedilen kocası adına kampanya yürütürken ana karakter Xate ile oğulları ve kızlarının yolculuğunu izliyor. Xate'in düşmanı Faruk, seçimleri kendisi kazanmaya çalışan kendisine karşı bir araya geliyor. Xate, seçimleri kazanmak ve köyünün yepyeni bir okul olmasını sağlamak için çok çalışıyor. İlk filmde olduğu gibi, tüm çekimler Midyat'ta gerçekleşti. Hükümet Kadın 2 Filmini FilmCee.Com adresinden Tek Parça seçenekleri ile kesintisiz doyumsuz 1080p hd kaliteleri ile izleyebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Hükümet Kadın 2 izle

Hükümet Kadın 2 izle ,Hükümet Kadın 2 Tek Parça izle, Hükümet Kadın 2 full izle, Hükümet Kadın 2 filmi izle, Hukumet Kadin 2, dizinin ikinci taksiti. İkinci film, 1949 yılına dayanıyor ve yakın zamanda hapsedilen kocası adına kampanya yürütürken ana karakter Xate ile oğulları ve kızlarının yolculuğunu izliyor. Xate’in düşmanı Faruk, seçimleri kendisi kazanmaya çalışan kendisine karşı bir araya geliyor. Xate, seçimleri kazanmak ve köyünün yepyeni bir okul olmasını sağlamak için çok çalışıyor. İlk filmde olduğu gibi, tüm çekimler Midyat’ta gerçekleşti. Hükümet Kadın 2 Filmini FilmCee.Com adresinden Tek Parça seçenekleri ile kesintisiz doyumsuz 1080p hd kaliteleri ile izleyebilirsiniz.

Hükümet Kadın 2 Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?