Hürkuş: Göklerdeki Kahraman (2018) izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
2,203 Görüntülenme

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman (2018) izle

(2018 - Türkiye)

Yönetmen:

Kudret Sabanci

Oyuncular:

Hilmicem Intepe, Gizem Karaca, Ali Nuri Türkoglu, Bahadir Yenisehirlioglu, Birol Ünel, Bora Akkas, Eray Türk, Cem Uçan, Efecan Dianzanza, Gurur Aydogan, Hakan Yufkacigil, Levent Can, Miray Daner, Murat Arkin, Riza Akin, Zeyno Eracar, Mert Hepcan
Hürkuş: Göklerdeki Kahraman izle, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Sinema Çekimi izle, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Tek Parça izle, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman full izle, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Online izle, 1.Dünya savaşı sırasında tayyarecilerin hikayesi hepimizin bildiği tarihteki Vecihi Hürkuş'un hikayesidir. Filmde Vecihi Hürkuş ve sevgilisinin sahnesi boldur. Vecihi Hürkuş'un hayatını bu filmde anlayabilir zamanında neler olmuş anlayabilirsiniz. Daha önce görülmemiş gerçeğini andırmayacak efektler kullanılan bu filmde sinema severler gerçekten etkilenecektir. Gerçek bir kahramanın "Vecihi Hürkuş'un" hayatı beyaz perde'ye taşındı. Vecihi Hürkuş Uçak Mühendisi, Savaş Pilotu ve İstiklal Madalyası sahibidir. İlk Türk Uçağının Mucididir. Özel Efektleri ile 25 Mayıs'ta vizyona girecek olan film birçok sinema sever tarafından seyredilecektir. Filmin yönetmenliğini Kudret Sabanci üstlenirken, Filmin senaryosunu ise Savas Korkmaz ve Kudret Sabanci yazmıştır. Vecihi Hürkuş rolünü ise Hilmicem Intepe oynayacaktır. Film eklendiğinde sitemizde yer alacaktır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Hürkuş: Göklerdeki Kahraman izle

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman izle, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Sinema Çekimi izle, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Tek Parça izle, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman full izle, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Online izle, 1.Dünya savaşı sırasında tayyarecilerin hikayesi hepimizin bildiği tarihteki Vecihi Hürkuş’un hikayesidir. Filmde Vecihi Hürkuş ve sevgilisinin sahnesi boldur. Vecihi Hürkuş’un hayatını bu filmde anlayabilir zamanında neler olmuş anlayabilirsiniz. Daha önce görülmemiş gerçeğini andırmayacak efektler kullanılan bu filmde sinema severler gerçekten etkilenecektir. Gerçek bir kahramanın “Vecihi Hürkuş’un” hayatı beyaz perde’ye taşındı. Vecihi Hürkuş Uçak Mühendisi, Savaş Pilotu ve İstiklal Madalyası sahibidir. İlk Türk Uçağının Mucididir. Özel Efektleri ile 25 Mayıs’ta vizyona girecek olan film birçok sinema sever tarafından seyredilecektir. Filmin yönetmenliğini Kudret Sabanci üstlenirken, Filmin senaryosunu ise Savas Korkmaz ve Kudret Sabanci yazmıştır. Vecihi Hürkuş rolünü ise Hilmicem Intepe oynayacaktır. Film eklendiğinde sitemizde yer alacaktır.

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?