İfrit’in Diyeti: Cinnia izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 538 Görüntülenme

İfrit’in Diyeti: Cinnia izle

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Özgür Özberk, Şahin Yiğit

Oyuncular:

Özgür Özberk, Kirkor Dinçkayıkçı, Gülşah Çomoğlu, Fatma Öney, Fahri Öztezcan, Ebru Demirdöven, Yusuf Cemal Temel, Serap Önder
İfrit'in Diyeti: Cinnia İzle, İfrit'in Diyeti: Cinnia filmi izle, İfrit'in Diyeti: Cinnia Sinema Çekimi izle, İfrit'in Diyeti: Cinnia full izle, İfrit'in Diyeti: Cinnia 1080p izle, Mühürün ne olduğunu biliyor musun? Öğrenmeye hazır ol. Genie hakkındaki tüm bilginizi unutun. Şimdi gerçekleri öğrenmenin zamanı geldi. Bir cin ile korku filmi çekmek isteyen üç genç, bir film katkısı yapmak için bir hocaya başvurur. Çekmek istedikleri korkular, filmin gerçek aktörleri olduklarını bilmeden kendi hikayelerinin dehşetini yaşayacaklar. İfrit'in Diyeti: Cinnia filmini tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


İfrit’in Diyeti: Cinnia izle

İfrit’in Diyeti: Cinnia İzle, İfrit’in Diyeti: Cinnia filmi izle, İfrit’in Diyeti: Cinnia Sinema Çekimi izle, İfrit’in Diyeti: Cinnia full izle, İfrit’in Diyeti: Cinnia 1080p izle, Mühürün ne olduğunu biliyor musun? Öğrenmeye hazır ol. Genie hakkındaki tüm bilginizi unutun. Şimdi gerçekleri öğrenmenin zamanı geldi. Bir cin ile korku filmi çekmek isteyen üç genç, bir film katkısı yapmak için bir hocaya başvurur. Çekmek istedikleri korkular, filmin gerçek aktörleri olduklarını bilmeden kendi hikayelerinin dehşetini yaşayacaklar. İfrit’in Diyeti: Cinnia filmini tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

İfrit’in Diyeti: Cinnia Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?