İklimler Full Hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 208 Görüntülenme

İklimler Full Hd izle

İklimler İzle, İklimler full izle, İklimler 1080p izle, İklimler Tek Parça izle, 2006 Türkiye yapımı olan İklimler filminin toplam süresi 1 saat 37 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türü ise Dram'dır. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Nuri Bilge Ceylan yapmıştır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 7,3'tür. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Ebru Ceylan, Nuri Bilge Ceylan, Nazan Kesal

İklimler Filminin Konusu : Film, çiftin zar zor konuştuğu Kaş'ta bir yaz tatili ile başlıyor. İsa, öğrettiği üniversite sınıfı için sürekli olarak bitmemiş bir tez için antik anıtların fotoğraflarını çekiyor; Bahar saatleri. Sahilde, uyuyakalır ve onu kumda boğduğunu hayal eder. Bahar yüzerken konuşmasını prova ettikten sonra, İsa ona ayrılmak istediğini söyler. Bir motosiklette şehre geri dönerken, her ikisi de ciddi yaralanmalardan kaçınmasına rağmen, aniden elleriyle gözlerini örter ve bisikletin düşmesine neden olur. Çift onların ayrı yollarına gider ve Bahar onu aramamasını söyler.

Sonbaharda yaz ayları ardında İstanbul'a dönerken, İsa, daha önce Bahar'ı aldattığı ve kendisiyle tanıştığı bir kadın olan Serap ile tekrar temas kurar. Kış geldiğinde ve İsa güneşte bir tatil hayalleri kuruyor, ancak bunun yerine Bahar'ın Türkiye'nin bir televizyon dizisini yöneten bir sanat yönetmeni olarak çalıştığı Türkiye'nin karlı doğusundaki Ağrı'ya uçuyor. Onu geri kazanmaya çalışır, ancak ilerlemelerini reddeder. Daha sonra otel odasına gelir ve bir gecede kalır, ancak sabah saatlerinde tek başına uçar.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


İklimler izle

İklimler İzle, İklimler full izle, İklimler 1080p izle, İklimler Tek Parça izle, 2006 Türkiye yapımı olan İklimler filminin toplam süresi 1 saat 37 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türü ise Dram’dır. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Nuri Bilge Ceylan yapmıştır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 7,3’tür. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Ebru Ceylan, Nuri Bilge Ceylan, Nazan Kesal

İklimler Filminin Konusu : Film, çiftin zar zor konuştuğu Kaş’ta bir yaz tatili ile başlıyor. İsa, öğrettiği üniversite sınıfı için sürekli olarak bitmemiş bir tez için antik anıtların fotoğraflarını çekiyor; Bahar saatleri. Sahilde, uyuyakalır ve onu kumda boğduğunu hayal eder. Bahar yüzerken konuşmasını prova ettikten sonra, İsa ona ayrılmak istediğini söyler. Bir motosiklette şehre geri dönerken, her ikisi de ciddi yaralanmalardan kaçınmasına rağmen, aniden elleriyle gözlerini örter ve bisikletin düşmesine neden olur. Çift onların ayrı yollarına gider ve Bahar onu aramamasını söyler.

Sonbaharda yaz ayları ardında İstanbul’a dönerken, İsa, daha önce Bahar’ı aldattığı ve kendisiyle tanıştığı bir kadın olan Serap ile tekrar temas kurar. Kış geldiğinde ve İsa güneşte bir tatil hayalleri kuruyor, ancak bunun yerine Bahar’ın Türkiye’nin bir televizyon dizisini yöneten bir sanat yönetmeni olarak çalıştığı Türkiye’nin karlı doğusundaki Ağrı’ya uçuyor. Onu geri kazanmaya çalışır, ancak ilerlemelerini reddeder. Daha sonra otel odasına gelir ve bir gecede kalır, ancak sabah saatlerinde tek başına uçar.

İklimler Tek Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Climates

  Yayın Tarihi:

  20 Ekim 2006

  Senaryo:

  Nuri Bilge Ceylan

  Ödüller:

  12 ödül & 7 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?