Kara Panter – Black Panther 2018 Full Hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2 Yorum 35,242 Görüntülenme

Kara Panter – Black Panther 2018 Full Hd izle

Yönetmen:

Ryan Coogler

Oyuncular:

Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Erik Killmonger, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Andy Serkis, Angela Bassett, Forest Whitaker, Letitia Wright, Winston Duke, Sterling K. Brown, John Kani, Florence Kasumba, Sydelle Noel, Isaach De Bankolé, Connie Chiume, Stan Lee, David S. Lee, Atandwa Kani, Sope Aluko, Nabiyah Be, Francesca Faridany, Mark Ashworth, Bambadjan Bamba, Alexis Rhee, Seth Carr, Tony Sears, Sasha Morfaw, Elizabeth Elkins, Shaunette Renée Wilson, Tunde Laleye, Rodney Luis Aquino, Chicka Elloy, John Gettier, Alex Riley Hughes, Adelynn Cuevas, Joseph Akharoh Jr., Stanley Aughtry, Maiya Boyd, Teneisha Campbell, Andrea Antonio Canal, Timothy Carr, Jamel Chambers, Danny Chung, Michael R. Ciminna, Byron Coolie, Cowboy, David Dunston, Kinley Fleurejuste, Shad Gaspard, Tahseen Ghauri, Raenen Golez, Emelita T. Gonzalez, Apollo GT, Cecil M. Henry, Maxwell Highsmith, Lidya Jewett, Roland Kilumbu, Demetri Landell, John Y Lee, Alona Leoine, Alexis Louder, Josue Louis-Charles, Travis Love, Fernando A. Mico, Joel Nathaniel, Ofu Obekpa, Amechi Okocha, Tari Omoro, David Opegbemi, Isaac Phillips, Leo De Rivera, Michael Christopher Rodney, Jeremy Sample, Matteo Spears Satriano, Shomari, James Siderits, Jihae Song, Travis Thompson, William Walker, Raven Wynn, Michael David Yuhl
Kara Panter filmi izle, Kara Panter - Black Panter İzle,Kara Panter - Black Panter sinema çekimi izle, Kara Panter - Black Panter filmi izle, Kara Panter - Black Panter full izle, Kara Panter - Black Panter hd izle, Beshenga'nın soyundan gelen Wakanda kralıdır. Kuzeydoğu Afrika'da yer alan bu Krallıgına bir taş düşmüştür ve Wakanda halkının üstüne talih kuşu konar. Wakanda'da "Vibranyum" adlı özel bir taş parçası vardır. Bu taş parçası metal'dan bile önemlidir. Mermileri geçirmeme gibi özellikleri vardır. Black Panther olmak için Wakanda'nın son şampiyonunu yenip bunun dışında bir takım zorluklara gögüs germek gerekir. Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Forest Whitaker ve Martin Freeman'ın başrolünde olduğu ve Ryan Coogler'ın yönettiği yeni Marvel filmi Black Panther, 16 Şubat 2018'de sinemalarda olacak! Filmde Eldorado isimli kişi Black Panther'in takendisidir. Eldorado Güney Amerika'da aranıyor. Lakin, Eldorado'nun olduğu yer Afrika'dır. Eldorado Diğer Kara Panter'e karşı koyacak ve onu yoketmeye çalışacaktır. T’Challa'nın Wakanda Kralının öldürülmesinden sonra Black Panther kostümünü giymiş ve katilleri yakalamaya çalışmaktadır. Yönetmen koltuğunda Ryan Coogler oturmaktadır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Kara Panter – Black Panter İzle

Kara Panter filmi izle, Kara Panter – Black Panter İzle,Kara Panter – Black Panter sinema çekimi izle, Kara Panter – Black Panter filmi izle, Kara Panter – Black Panter full izle, Kara Panter – Black Panter hd izle, Beshenga’nın soyundan gelen Wakanda kralıdır. Kuzeydoğu Afrika’da yer alan bu Krallıgına bir taş düşmüştür ve Wakanda halkının üstüne talih kuşu konar. Wakanda’da “Vibranyum” adlı özel bir taş parçası vardır. Bu taş parçası metal’dan bile önemlidir. Mermileri geçirmeme gibi özellikleri vardır. Black Panther olmak için Wakanda’nın son şampiyonunu yenip bunun dışında bir takım zorluklara gögüs germek gerekir. Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Forest Whitaker ve Martin Freeman’ın başrolünde olduğu ve Ryan Coogler’ın yönettiği yeni Marvel filmi Black Panther, 16 Şubat 2018’de sinemalarda olacak! Filmde Eldorado isimli kişi Black Panther’in takendisidir. Eldorado Güney Amerika’da aranıyor. Lakin, Eldorado’nun olduğu yer Afrika’dır. Eldorado Diğer Kara Panter’e karşı koyacak ve onu yoketmeye çalışacaktır. T’Challa’nın Wakanda Kralının öldürülmesinden sonra Black Panther kostümünü giymiş ve katilleri yakalamaya çalışmaktadır. Yönetmen koltuğunda Ryan Coogler oturmaktadır.

Kara Panter – Black Panter Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar