Karanlıkta Full 720p Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 451 Görüntülenme

Karanlıkta Full 720p Tek Parça izle

Karanlıkta izle, Karanlıkta Altyazılı izle, Karanlıkta Türkçe Dublaj izle, 2018 İngiltere ve ABD Ortak yapımı olan Karanlıkta filminin toplam süresi 1 saat 40 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Gizem ve Gerilim'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 5,7'dir. Filmin yönetmenliğini Anthony Byrne yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Anthony Byrne ve Natalie Dormer yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Natalie Dormer, Emily Ratajkowski, James Cosmo

Karanlıkta Filminin Konusu: Kör piyanist Sofia (Natalie Dormer), komşusu Veronique'nin (Emily Ratajkowski) ölümüne yol açan apartmandaki mücadeleye kulak misafiri oluyor. Bu, Sofya'yı derinliklerinden çeken bir yolculuğun başlangıcıdır ve onu, savaş suçlusu olmakla suçlanan Sırp bir işadamı olan Veronique'in babası Zoran Radiç (Jan Bijvoet) ile temasa sokar.

Sofya, tehlikeli bir yolsuzluk dünyasına çekildi, polis, isyancıları ve Rus mafyasını araştırdı - Sofya'nın kendi gizli geçmişine ve şu ana kadar sakladığı intikam yoluna sahip bir dünya.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Karanlıkta izle

Karanlıkta izle, Karanlıkta Altyazılı izle, Karanlıkta Türkçe Dublaj izle, 2018 İngiltere ve ABD Ortak yapımı olan Karanlıkta filminin toplam süresi 1 saat 40 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Gizem ve Gerilim’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 5,7’dir. Filmin yönetmenliğini Anthony Byrne yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Anthony Byrne ve Natalie Dormer yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Natalie Dormer, Emily Ratajkowski, James Cosmo

Karanlıkta Filminin Konusu: Kör piyanist Sofia (Natalie Dormer), komşusu Veronique’nin (Emily Ratajkowski) ölümüne yol açan apartmandaki mücadeleye kulak misafiri oluyor. Bu, Sofya’yı derinliklerinden çeken bir yolculuğun başlangıcıdır ve onu, savaş suçlusu olmakla suçlanan Sırp bir işadamı olan Veronique’in babası Zoran Radiç (Jan Bijvoet) ile temasa sokar.

Sofya, tehlikeli bir yolsuzluk dünyasına çekildi, polis, isyancıları ve Rus mafyasını araştırdı – Sofya’nın kendi gizli geçmişine ve şu ana kadar sakladığı intikam yoluna sahip bir dünya.

Karanlıkta Tek Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  In Darkness

  Yayın Tarihi:

  25 Mayıs 2018

  Senaryo:

  Anthony Byrne, Natalie Dormer

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?