Ketenpere izle (2017)
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
4.1 IMDB Puanı 36 Yorum 20,101 Görüntülenme

Ketenpere izle (2017)

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Kamil Çetin

Oyuncular:

Şafak Sezer, Hakan Ural, Mehmet Esen, Elif Erol, Orhan Aydın, Serkan Şengül, Volkan Başaran, Turabi Çamkıran, Elif Erdoğan, Ümit Okur, Abidin Yerebakan, Ömer Kurt, Ali Yerlikaya, Afrikalı Ali, Şenol İpek, Kemal Erek, Cenk Acarlar, Aslı Altaylar, Sinan Mıhçı, Mustafa Aydın, Semih Saral, Özgür Alter
KetenPere İzle, KetenPere filmi izle, KetenPere Sinema Çekimi izle, KetenPere full izle, KetenPere 1080p izle, KetenPere hd izle, "KetenPere" Kalender beyazperde ile haşinleşirdir. Kalender Figüranların ekip başıdır. 3 Kasım 2017'de vizyona giren ketenpere'yi izlerken çok gülecek ve boşuna vakit harcamadığınızı düşüneceksiniz. Kolpaçino serisi filminin ekibinden. Kalender dizilerde ufakta olsa roller oynamıştır. Kalender akrabasının adının karıştığı bir mali suçu üzerine alınca cezaevine girmiştir. Cezaevinde tanıştığı Vefa Kalender'i çok sever ve onu himayesi altına alır. Cezası biten Kalender cezası bittikten sonra eski yaşamına döner ve Vefa abisi Kalender'e dışarda da yardım etmektedir. Mahkum Vefa hapisten çıkar ve Kalender Vefa abisinin yanına giderek cast şirketi kurmak istediğini dile getirir ve hayallerindeki filmleri çekmek istediğini dile getirir. Vefa çok sevdiği kardeşi gibi gördüğü Kalender'e yardım eder ve film çekimlerine başlanır. Kalender'in bir sevgilisi vardır ve ismi İmge'dir. Kalender İmge ile evlenmeyi çok istemektedir. Hikaye'de komik ve farklı olaylara tanık olabilir ve film için zamanınızı boşuna harcamadığınızı farkedersiniz. Muhteşem kadrosu ile Ketenpere'yi izlemelisiniz. Filmin başrolunu ise Şafak Sezer, Hakan Ural, Mehmet Esen gibi unlu oyuncular paylaşmaktadır. Filmin senaryosu Şafak Sezer tarafından yazılmış, filmin yönetmen koltuğunda ise Kamil Çetin oturmaktadır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et

Telif Hakkı Dolayısı ile Kaldırılmıştır.

KetenPere İzle

KetenPere İzle, KetenPere filmi izle, KetenPere Sinema Çekimi izle, KetenPere full izle, KetenPere 1080p izle, KetenPere hd izle, “KetenPere” Kalender beyazperde ile haşinleşirdir. Kalender Figüranların ekip başıdır. 3 Kasım 2017’de vizyona giren ketenpere’yi izlerken çok gülecek ve boşuna vakit harcamadığınızı düşüneceksiniz. Kolpaçino serisi filminin ekibinden. Kalender dizilerde ufakta olsa roller oynamıştır. Kalender akrabasının adının karıştığı bir mali suçu üzerine alınca cezaevine girmiştir. Cezaevinde tanıştığı Vefa Kalender’i çok sever ve onu himayesi altına alır. Cezası biten Kalender cezası bittikten sonra eski yaşamına döner ve Vefa abisi Kalender’e dışarda da yardım etmektedir. Mahkum Vefa hapisten çıkar ve Kalender Vefa abisinin yanına giderek cast şirketi kurmak istediğini dile getirir ve hayallerindeki filmleri çekmek istediğini dile getirir. Vefa çok sevdiği kardeşi gibi gördüğü Kalender’e yardım eder ve film çekimlerine başlanır. Kalender’in bir sevgilisi vardır ve ismi İmge’dir. Kalender İmge ile evlenmeyi çok istemektedir. Hikaye’de komik ve farklı olaylara tanık olabilir ve film için zamanınızı boşuna harcamadığınızı farkedersiniz. Muhteşem kadrosu ile Ketenpere’yi izlemelisiniz. Filmin başrolunu ise Şafak Sezer, Hakan Ural, Mehmet Esen gibi unlu oyuncular paylaşmaktadır. Filmin senaryosu Şafak Sezer tarafından yazılmış, filmin yönetmen koltuğunda ise Kamil Çetin oturmaktadır.

KetenPere Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Yorumlar (36)