Kor full hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 772 Görüntülenme

Kor full hd izle

Yönetmen:

Zeki Demirkubuz

Oyuncular:

Aslihan Gürbüz, Caner Cindoruk, Taner Birsel, Istar Gokseven, Çaglar Çorumlu, Talha Yayikci, Dolunay Soysert, Berat Özdemir, Genco Ozak, Deniz Keresteci, Apo Demirkubuz
Kor izle, Kor Sinema Çekimi izle, Kor Tek Parça izle, Kor full izle, Kor filmi izle, Kocası Cemal Romanya'da tutuklandığında, Emine acilen ameliyat edilmesi gereken çocuğuyla yalnız kaldı. Kocasının eski patronu Ziya ile karşılaştığı bir giysi atölyesinde iğne işçisi olarak bir iş buluyor. Bir zamanlar hayal ettiği kadının ne yaptığını öğrendiğinde kayıtsız kalamaz. Cemal aylar sonra geri döndüğünde, Emine'yi hazır giyim atölyesinde ve oğullarını sağlıklı buluyor. Yanlışlıkla gördüğü bir hastane tasarısı, Ziya'nın ameliyat için para ödediğini ve Emine'nin bu gerçeği gizlediğini ortaya koyuyor. Ziya'yı Zen'i suçlayan ve Emine'i aşırı derecede kıskan eden Will Cemal, bu durumla yüzleşebilir veya onu görmezden gelmeyi seçebilir mi? Kor filmini 720p kalitesi ve farklı tek parça seçenekleri ile izleyebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Kor izle

Kor izle, Kor Sinema Çekimi izle, Kor Tek Parça izle, Kor full izle, Kor filmi izle, Kocası Cemal Romanya’da tutuklandığında, Emine acilen ameliyat edilmesi gereken çocuğuyla yalnız kaldı. Kocasının eski patronu Ziya ile karşılaştığı bir giysi atölyesinde iğne işçisi olarak bir iş buluyor. Bir zamanlar hayal ettiği kadının ne yaptığını öğrendiğinde kayıtsız kalamaz. Cemal aylar sonra geri döndüğünde, Emine’yi hazır giyim atölyesinde ve oğullarını sağlıklı buluyor. Yanlışlıkla gördüğü bir hastane tasarısı, Ziya’nın ameliyat için para ödediğini ve Emine’nin bu gerçeği gizlediğini ortaya koyuyor. Ziya’yı Zen’i suçlayan ve Emine’i aşırı derecede kıskan eden Will Cemal, bu durumla yüzleşebilir veya onu görmezden gelmeyi seçebilir mi? Kor filmini 720p kalitesi ve farklı tek parça seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

Kor Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?