Bizim Köyün Şarkısı izle (2018) Sinema Çekimi
6.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.7 /10 (7)
3 Yorum 10,406 Görüntülenme

Bizim Köyün Şarkısı izle (2018) Sinema Çekimi

(2018 - Türkiye)

Yönetmen:

Tuğçe Soysop

Oyuncular:

Alper Sadıkoğlu, Alperen Efe Esmer, Arda Kalaycı, Arda Şahin, Arda Taşarcan, Berat Efe Parlar, Berkecan Akkaya, Ceren Reis, Defne Erşen, Dora Dalgıç, Duru Hoşver, Eda Döğer, Efe Aydın, Elif Sevinç, Enes Göçmen, Esat Polat Güler, Gülse Göçer, İhsan Berk Aydın, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu, Nehir Gökdemir, Taha Sönmezışık, Yusuf Batuhan Kıraç, Yusuf Kemal Kılkış, Zeynep Ilgın Çelik ve Tansel Öngel
Bizim Köyün Şarkısı İzle, Bizim Köyün Şarkısı Sinema Çekimi izle, Bizim Köyün Şarkısı filmi izle, Bizim Köyün Şarkısı Tek Parça izle, Bizim Köyün Şarkısı full izle, Bizim Köyün Şarkısı filmi 26 Ocak 2018'de vizyona girecektir. filmin hikayesi güldür güldür yazar ekibinden çıkmıştır. Filmin oyuncuları genelde Güldüy Güldüy şov çocuk ekibi ve diğer oyuncularından oluşmaktadır. İstanbulda yaşayan Çınar babasının kararı ile Köylerine dönmek zorunda kalmış ve geride bıraktığı müzik yarışmasına da katılamayıp çok üzülmüştür. Çınar'ın köyde yeni arkadaşları olmuştur. Filmin başrolünü Berat Efe Parlar taşımaktadır. Çınar köydeki arkadaşlarını ikna ederek bir çocuk müzik grubu kurmuştur. Çınar arkadaşlarını ikna ederek birlikte müzik yaparak yarışmaya katılmışlardır. Çınar'ın tek isteği müzik yarışmasını kazanmaktır. Çınar köydeki arkadaşlarını çok sever ve onlara fedakarlık yapar. Bir insanın dostları için herşeyi yapmalarını gerektiğini öğrendim. Çınar köydeki arkadaşlarının sayesinde bir insanın kendini sevebileceği kadar bir başkasınıda sevebileceğini öğrenmiştir. Annesinin Çınar'a armağan etti şarkı bütün köyün şarkısı olmuştur. Çınar'ın köydeyken yanında bir tek babası vardır. Çınar'ın babası iflas ettiği için köye gitmek zorunda olan Çınar buna rağmen çok heyecanlıdır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Tuğçe Soysop oturmaktadır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Bizim Köyün Şarkısı İzle

Bizim Köyün Şarkısı İzle, Bizim Köyün Şarkısı Sinema Çekimi izle, Bizim Köyün Şarkısı filmi izle, Bizim Köyün Şarkısı Tek Parça izle, Bizim Köyün Şarkısı full izle, Bizim Köyün Şarkısı filmi 26 Ocak 2018’de vizyona girecektir. filmin hikayesi güldür güldür yazar ekibinden çıkmıştır. Filmin oyuncuları genelde Güldüy Güldüy şov çocuk ekibi ve diğer oyuncularından oluşmaktadır. İstanbulda yaşayan Çınar babasının kararı ile Köylerine dönmek zorunda kalmış ve geride bıraktığı müzik yarışmasına da katılamayıp çok üzülmüştür. Çınar’ın köyde yeni arkadaşları olmuştur. Filmin başrolünü Berat Efe Parlar taşımaktadır. Çınar köydeki arkadaşlarını ikna ederek bir çocuk müzik grubu kurmuştur. Çınar arkadaşlarını ikna ederek birlikte müzik yaparak yarışmaya katılmışlardır. Çınar’ın tek isteği müzik yarışmasını kazanmaktır. Çınar köydeki arkadaşlarını çok sever ve onlara fedakarlık yapar. Bir insanın dostları için herşeyi yapmalarını gerektiğini öğrendim. Çınar köydeki arkadaşlarının sayesinde bir insanın kendini sevebileceği kadar bir başkasınıda sevebileceğini öğrenmiştir. Annesinin Çınar’a armağan etti şarkı bütün köyün şarkısı olmuştur. Çınar’ın köydeyken yanında bir tek babası vardır. Çınar’ın babası iflas ettiği için köye gitmek zorunda olan Çınar buna rağmen çok heyecanlıdır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Tuğçe Soysop oturmaktadır.

Bizim Köyün Şarkısı Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (3)