Küçük Esnaf izle (2016)
9.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.6 /10 (5)
5.6 IMDB Puanı 4 Yorum 3,350 Görüntülenme

Küçük Esnaf izle (2016)

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Bedran Güzel

Oyuncular:

İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Cengiz Bozkurt, Zeynep Koçak, Cezmi Baskın, Ünal Yeter, Olgun Toker, Berat Yenilmez, Beyti Engin, Erdal Tosun, Emre Yılmaz, Simge Geren, Aycan Koptur, Ferdi Sancar, Ahmet Arslan, Uğurtan Sayıner, Demet Gül, Diren Polatoğulları, Hakan Atalay, Eren Şahin, Kadir Polatçı, Hasan Aslan Giray, İhsan İlhan, Recep Kaan Yılmaz, Umut Acabuğa, Mine Karaca, Caner Atacan, Tuğçe Karabayır
Küçük Esnaf İzle, Küçük Esnaf Sinema Çekimi izle, Küçük Esnaf filmi izle, Küçük Esnaf Tek Parça izle, Küçük Esnaf full izle, Berhudar mahallenin çilingiridir iyi bir insandır ve sevdiği kıza bir türlü açılamamaktadır. Sevdiği kızın ismi Burcu'dur. Burcu güreşci erkeklerden hoşlanmaktadır ve güreşçi bir erkekle nişanlanırken erkeğin altınları alıp kaçarak gitmesine Burcu üzülmüştür. Burcu Berhudar'ın onu sevdiğini bilmesine rağmen bilmemekten gelmektedir. Berhudar'ın babası vefat eder ve Berhudar hayatta tek başına kalır. Berhudar'ın babasının mafya'dan aldığı 100.000'lik bir borcu vardır ve bu borç babasından berhudar'a kalmıştır. Berhudar'a 1 hafta mühlet tanınmış ve 100.000 TL'nin eksiksiz olarak getirilmesi istenmiştir. Getirilmediği takdirde Berhudar için işin sonu kötü bitecektir. Hayat berhudar için kötü devam eder. Babasının borcu, Sevdiği kızın başkasıyla evlenmesi ve çalgıcıların açtığı dava yüzünden berhudar hayatın kendisi üzerine geldiğini düşünmektedir. Berhudar bir avukat istemektedir ve avukat geldiğinde Berhudar'ın hayatının bir çok yerinde Berhudar'a yardım etmektedir.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


TELİF HAKKI NEDENİYLE KALDIRILMIŞTIR.

Küçük Esnaf İzle

Küçük Esnaf İzle, Küçük Esnaf Sinema Çekimi izle, Küçük Esnaf filmi izle, Küçük Esnaf Tek Parça izle, Küçük Esnaf full izle, Berhudar mahallenin çilingiridir iyi bir insandır ve sevdiği kıza bir türlü açılamamaktadır. Sevdiği kızın ismi Burcu’dur. Burcu güreşci erkeklerden hoşlanmaktadır ve güreşçi bir erkekle nişanlanırken erkeğin altınları alıp kaçarak gitmesine Burcu üzülmüştür. Burcu Berhudar’ın onu sevdiğini bilmesine rağmen bilmemekten gelmektedir. Berhudar’ın babası vefat eder ve Berhudar hayatta tek başına kalır. Berhudar’ın babasının mafya’dan aldığı 100.000’lik bir borcu vardır ve bu borç babasından berhudar’a kalmıştır. Berhudar’a 1 hafta mühlet tanınmış ve 100.000 TL’nin eksiksiz olarak getirilmesi istenmiştir. Getirilmediği takdirde Berhudar için işin sonu kötü bitecektir. Hayat berhudar için kötü devam eder. Babasının borcu, Sevdiği kızın başkasıyla evlenmesi ve çalgıcıların açtığı dava yüzünden berhudar hayatın kendisi üzerine geldiğini düşünmektedir. Berhudar bir avukat istemektedir ve avukat geldiğinde Berhudar’ın hayatının bir çok yerinde Berhudar’a yardım etmektedir.

Küçük Esnaf Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (4)