Kurtlar Vadisi Irak Tek Parça 720P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 922 Görüntülenme

Kurtlar Vadisi Irak Tek Parça 720P izle

Kurtlar Vadisi Irak izle, Kurtlar Vadisi Irak Tek Parça izle, Kurtlar Vadisi Irak 720p izle, 2006 Türkiye yapımı olan Kurtlar Vadisi Irak filminin toplam süresi 2 saat 2 dakika'dır. Filmin girdiği türler ise şunlardır : Aksiyon, Macera, Dram'dır. Imdb'den 5,9 gibi ortalamanın üzerinde puan alan bir film gerçekten kurtlar vadisi severleri tarafından izlenmiştir. Filmin yönetmenliğini Serdar Akar ve Sadullah Sentürk yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Ömer Lütfi Mete ve Raci Sasmaz yazmıştır. Filmin başrolünü ise Necati Sasmaz, Billy Zane ve Ghassan Massoud gibi isimler paylaşmaktadır.
Filmin konusu: Film, Irak'ın işgali, Daniel Pearl'ün idamesi, Hood olayı ve Abu Ghraib işkence skandalı gibi kurgu gerçek hayat olaylarını kapsamaktadır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Kurtlar Vadisi Irak izle

Kurtlar Vadisi Irak izle, Kurtlar Vadisi Irak Tek Parça izle, Kurtlar Vadisi Irak 720p izle, 2006 Türkiye yapımı olan Kurtlar Vadisi Irak filminin toplam süresi 2 saat 2 dakika’dır. Filmin girdiği türler ise şunlardır : Aksiyon, Macera, Dram’dır. Imdb’den 5,9 gibi ortalamanın üzerinde puan alan bir film gerçekten kurtlar vadisi severleri tarafından izlenmiştir. Filmin yönetmenliğini Serdar Akar ve Sadullah Sentürk yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Ömer Lütfi Mete ve Raci Sasmaz yazmıştır. Filmin başrolünü ise Necati Sasmaz, Billy Zane ve Ghassan Massoud gibi isimler paylaşmaktadır.
Filmin konusu: Film, Irak’ın işgali, Daniel Pearl’ün idamesi, Hood olayı ve Abu Ghraib işkence skandalı gibi kurgu gerçek hayat olaylarını kapsamaktadır.

Kurtlar Vadisi Irak Tek Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Valley of the Wolves: Iraq

  Yayın Tarihi:

  03 Şubat 2006

  Senaryo:

  Ömer Lütfi Mete, Raci Sasmaz, Soner Yalçin, Bahadir Özdener

  Ödüller:

  1 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?