Lego Ninjago Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 514 Görüntülenme

Lego Ninjago Türkçe Dublaj izle

(2017)

Yönetmen:

Charlie Bean, Paul Fisher ve Bob Logan

Oyuncular:

Jackie Chan, Dave Franco, Fred Armisen, Kumail Nanjiani, Michael Peña, Abbi Jacobson, Zach Woods, David Burrows, Alex Kauffman, Justin Theroux, Ali Wong, Garret Elkins, Todd Hansen, Doug Nicholas, Charlyne Yi, Vanara Taing, Olivia Munn, Laura Kightlinger, Randall Park, Retta, Chris Hardwick, Bobby Lee, Robin Roberts, Michael Strahan, Constance Wu, Kaan Guldur, Pearl, Ruby, Viola Baier, Craig Berry, Noël Brydebell, Fiona Cyprienne, Graham Elkins, Johnathan Elkins, Serena Elkins, Ryan Folsey, Maryann Garger, Mark Gillins, Jesse Goldsmith, Chris McKay, Matt McMillan, Yoriaki Mochizuki, Samantha Nisenboim, Madeleine Purdy, Magali Rigaudias, Carmen Perez-Marsa Roca, Jennifer Stellema, John Venzon, Natalie Wetzig, Tom Wheeler, Lauren White, Jialing Danni Zhang
Lego Ninjago izle, Lego Ninjago Türkçe Dublaj izle, Lego Ninjago Tek Parça izle, Lego Ninjago full izle, 2017 ABD Yapımı olan Animasyon filmi 6.yaş ve üzerindeki çocuklar için izlenilmesi uygun bir filmdir.Filmin yönetmenliğini ise 3 kişi yapmaktadır bunlar : Charlie Bean, Paul Fisher ve Bob Logan'dır. Animasyon filminin senaryosunu ise Bob Logan, William Wheeler, Tom Wheeler, Jared Stern, Paul Fisher, John Whittington, Kevin Hageman, Dan Hageman ve Hilary Winston gibi senaristler tarafından düşünülüp, kurgu eklenip ve düzenlenip senaryo haline getirmişlerdir. Bir çocuk tarihi şeyler satan bir dükkana girer ve elindekini gösterir ve adamda bu oyuncağın hikayesini anlatmaya başlar. LORD Garmadon Ninjago şehrinde kötülük yapan bir Ninjago'dur ve Oğlu Loyd Garmadon'da kötü olmak istememektedir. Loyd'un babası kötü birisi olduğu için Loyd'dan herkes kaçmaktadır. Lord Garmadon'a karşı koyacak Ninja ekibi yoldadır. Ninja Ekibinin içerisinde Lord Garmadon'un oğlu Loyd Garmadon yer almaktadır Ama Lord Garmadon oğlunun Ninja Ekibinde olduğundan haberi yoktur. Ninjaların kendilerine göre farklı özellikleri vardır ve usta Wu bu yüzden bu ninjaları yan yana getirip Ninja ekibini kurmuştur. Garmadon yeşil ninja'dan tıstmaktadır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Lego Ninjago izle

Lego Ninjago izle, Lego Ninjago Türkçe Dublaj izle, Lego Ninjago Tek Parça izle, Lego Ninjago full izle, 2017 ABD Yapımı olan Animasyon filmi 6.yaş ve üzerindeki çocuklar için izlenilmesi uygun bir filmdir.Filmin yönetmenliğini ise 3 kişi yapmaktadır bunlar : Charlie Bean, Paul Fisher ve Bob Logan’dır. Animasyon filminin senaryosunu ise Bob Logan, William Wheeler, Tom Wheeler, Jared Stern, Paul Fisher, John Whittington, Kevin Hageman, Dan Hageman ve Hilary Winston gibi senaristler tarafından düşünülüp, kurgu eklenip ve düzenlenip senaryo haline getirmişlerdir. Bir çocuk tarihi şeyler satan bir dükkana girer ve elindekini gösterir ve adamda bu oyuncağın hikayesini anlatmaya başlar. LORD Garmadon Ninjago şehrinde kötülük yapan bir Ninjago’dur ve Oğlu Loyd Garmadon’da kötü olmak istememektedir. Loyd’un babası kötü birisi olduğu için Loyd’dan herkes kaçmaktadır. Lord Garmadon’a karşı koyacak Ninja ekibi yoldadır. Ninja Ekibinin içerisinde Lord Garmadon’un oğlu Loyd Garmadon yer almaktadır Ama Lord Garmadon oğlunun Ninja Ekibinde olduğundan haberi yoktur. Ninjaların kendilerine göre farklı özellikleri vardır ve usta Wu bu yüzden bu ninjaları yan yana getirip Ninja ekibini kurmuştur. Garmadon yeşil ninja’dan tıstmaktadır.

Lego Ninjago Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?