Martıların Efendisi Tek Parça 720p full izle
8.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.3 /10 (3)
6.6 IMDB Puanı 2 Yorum 5,134 Görüntülenme

Martıların Efendisi Tek Parça 720p full izle

Yönetmen:

Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular:

Mehmet Günsür, Bige Önal, Timuçin Esen, Nejat Isler, Baris Yildiz, Hakan Kurtas, Ezgi Coskun, Mehmet Esen, Sarp Akkaya, Aras Bulut Iynemli, Emre Yetim
Martıların Efendisi izle, Martıların Efendisi Sinema Çekimi izle, Martıların Efendisi Tek Parça izle, Martıların Efendisi full izle, Martıların Efendisi Online izle, Martıların efendisi İstanbul'da bir deniz kıyısında tek başına hayatını sürdüren esrarengiz gizemli bir adamdır. 9 yıldır orda olmasına rağmen hala orayı terketmemesi anlamsız bir durumdur. Martıların efendisinin yanına bir bayan gelmiştir ve bayanın adı Rüya'dır. 2017 Yapımı olan Martıların efendisi filminin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin yönetirken, Filmin senaryosunu ise Meriç Demiray yazmıştır. Imdb puanı 6.6 olan Martıların Efendisi filminin başrolünü ise Mehmet Günsür ve Bige Önal paylaşmaktadır. Tek türde olan Martıların Efendisi filmi internete düştüğü anda sitemize eklenecektir.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Martıların Efendisi izle

Martıların Efendisi izle, Martıların Efendisi Sinema Çekimi izle, Martıların Efendisi Tek Parça izle, Martıların Efendisi full izle, Martıların Efendisi Online izle, Martıların efendisi İstanbul’da bir deniz kıyısında tek başına hayatını sürdüren esrarengiz gizemli bir adamdır. 9 yıldır orda olmasına rağmen hala orayı terketmemesi anlamsız bir durumdur. Martıların efendisinin yanına bir bayan gelmiştir ve bayanın adı Rüya’dır. 2017 Yapımı olan Martıların efendisi filminin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin yönetirken, Filmin senaryosunu ise Meriç Demiray yazmıştır. Imdb puanı 6.6 olan Martıların Efendisi filminin başrolünü ise Mehmet Günsür ve Bige Önal paylaşmaktadır. Tek türde olan Martıların Efendisi filmi internete düştüğü anda sitemize eklenecektir.

Martıların Efendisi tek parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)