Seçenekler
OZEL FRAGMAN

129 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Nöbet 7/24 izle (Tüm Bölümler )
0,0 IMDB Puanı

Nöbet 7/24 izle (Tüm Bölümler )

(kurtlar vadisi nöbet)
7-24 NÖBET DİZİSİ

Pana Film bir yeniliğe daha imza atıyor. Aralık ayında çekimlerine başlanan 7-24 Nöbet dizisi askerlik konusu ele alacak. Son dönemde sayısı çok fazla artan asker dizilerinin inanılmaz bir başarı yakalaması ile Pana Film’de 7-24 Nöbet dizisi ile Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmayı planlıyor. Film kadrosu oldukça geniş ve tanıdık isimlere yer verilen 7-24 Nöbet dizisi Kurtlar Vadisi dizisinin birçok oyuncusunu kadrona kattı. Kurtlar Vadisi’nin vazgeçilmez karakteri Polat Alemdar olarak bilinen Necati Şaşmaz Nöbet dizisinin en önemli karakterlerinden bir tanesi olacak gibi gözüküyor.

Konu olarak askerliğe odaklanan 7-24 Nöbet dizisi askeriyenin iç yaşantısını, zorluklarını, kademelerini ve güzelliklerini işleyecek. Dizide işlenecek olan bu konularla askerlik mesleğinin birçok yönü izleyici ile buluşacak.

Antalya Elmalı’da çekilen 7-24 Nöbet dizisinin kadrosunu güçlü ve tanıdık isimler oluşturuyor. Saygın Sosyal, İpek Karapınar, Orçun Kaptan, Ertan Saban, Yurdaer Okur, Deniz Bolışık, Cahit Kayaoğlu, İbrahim Kendirci, Kürşat Alnıaçık, Kaan Sevi, Gökhan Gencebay, Tuncay Beyazıt, Murat Kılıç, Nevzat Yılmaz, Yılmaz Meydaneri, Burak Sarımola, Sultan Elif Taş, Bahadır Buyruk, Ziya Çiçek 7-24 Nöbet dizisinin yola çıktığı sadece birkaç isim. Ayrıca dizinin yönetmenliğini de Gökhan Erkut üstlenmiş durumda.