Ocean’s 8 izle (2018) Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 3,721 Görüntülenme

Ocean’s 8 izle (2018) Türkçe Dublaj

(2018 - ABD)

Yönetmen:

Gary Ross

Oyuncular:

Olivia Munn, Cate Blanchett, Matt Damon, Dakota Fanning, Sandra Bullock, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Richard Armitage, Katie Holmes, Helena Bonham Carter, Rihanna, Nine Ball, Adriana Lima, James Corden, Awkwafina, Mindy Kaling, Kylie Jenner, Hailey Baldwin, Kim Kardashian West, Nea Dune, Kendall Jenner, Carl Reiner, Samantha Cocozza, Zayn Malik, Michael Gandolfini, Caitlin Mehner, Robbie DeRaffele, Friday Chamberlain, Athena Reddy, Charlotte Kirk, Anna Wintour, Bridget Russell Kennedy, Kate Easton, Carlo Sciortino, Denisa Juhos, Steven Hauck, Candice A. Buenrostro, Zac Posen, Sophia Smith, Conor Donovan, Shannon Freyer, Brian Anthony Wilson, Gideon Glick, James Biberi, Annabelle Chow, Soufiane El Khalidy, Portia Backus, Frank Modica, Jackie Taylor, Kelly P. Williams, Annie Pisapia, Slim Khezri, Katrina E. Perkins, Salvatore DiSanto, Michael J. Burg, Oscar Pavlo, George Walsh, Marinko Radakovic, Richard Robichaux, Alexander Blaise, Emmy Elliott, Tom Rhoads, Bridget Gabbe, Elizabeth Inghram, Matthew Provenza, Charles Prendergast, Timothy Woods, Amelie McKendry, Simon Feil, Eric West, Nina Cuso, Mor Cohen, D Ivery, Chris Banks, Daniella Rabbani, Daniel Garcia, Cooper Carrell, Nathaniel Beal, Shade Rupe, Afsheen Olyaie, Migs Govea, Marcos A. Gonzalez, John Buscemi, Jonathan Gregg, Takako Haywood, Rajeev Pahuja, Kenneth Maharaj, Lil Malinich, Ronald Scott Maestri, David Gibson, Nathanya Alexander, Suzanne Jaehne, Lauren Santo Domingo, Abigail Rich, Richard R. Corapi, Nate Gray, Carlos Clemenz, Barbara Danicka, Michelle Santiago, Dean Morris, Ana Valdes, Alexander Wang, Tayler Hamilton, Ashlee Renz-Hot, Justin McGriff, Soraya Butler, Francesca Calo, Justin S Kirkland, Catherine Wilson, Stefan Ackermann, Derek Blasberg, Joshua Salvador, Colin Lawton, Fran Lieu, Vitaly Andrew LeBeau, Jonathan Benevento, Samantha Campi, Rio Rocket, Saliyl Dotson, Leonardo Collaguazo, Craig Waletzko, Elma Bayliss, Michael D. Joseph, Jazzman Collins, Samantha Shay, Angela Bilkic, Peter D. Singh Jr., Douglas Cafran, Asim Farooki, Valentina Filina, Flint Rascal, Talia Cuomo, Jené Sais Quoi, Shanel Felicissimo, Natasha Harper, Jaydn Meier, Joseph Franchini, Ricky Johnson, Sasha Korbut, Chris Angerman, Kevyn Bashore, Billy Brannigan, Roger Brenner, Marko Caka, Barbara Ann Davison, Rita Duran, Courtney Gonzalez, Michele Rave Grassani, Mariana Leung, Melanie Little, Faith Logan, Doris McCarthy, Carl Salonen, Jamie Theurich, James Zeiss
Ocean's 8 İzle, Ocean's 8 Türkçe Dublaj izle, Ocean's 8 filmi izle, Ocean's 8 Tek Parça izle, Ocean's 8 full izle, Bayan Ocean'a hapisten çıkabilmesi için bir şartlı tahliye sunuluyor. Ocean hanımda yaptığı şeyin hatalı olduğunu dile getirmektedir. Ama hayatta olabilir böyle şeyler diyerek konuyu kapatmıştır. Bayan Ocean tahliye edilebilirse kötü bir şey yapmayacağını dile getirmiştir. Basit bir hayat istediğini söylemiştir ama Buna rağmen hapisten tahliye olduktan sonra yerinde duramayacaktır. Bir iş bulup, arkadaşlar edinip hayatını normal bir insan gibi geçirmek istemektedir. 8 Adet bayan yan yana gelerek Ocean'ın koordinatörlüğünde yasak şeyler yaparak para kazanmaya başlamışlardır. Bayan Ocean büyük bir iş yapmak istemektedir ve kendisi dahil 8 kişi toparlayıp bir ekip oluşturur. Ocean's ın ekibi ve kendisi bir baloda sergilenen değerli şeyleri çalmak istemektedirler. 22 Haziran 2018'de vizyona girecek olan filmin başrolünde Sandra Bullock yer almaktadır. Film tür olarak Suç, Aksiyon ve Gerilim türlerinde yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Gary Ross oturmaktadır. Filmin yönetmenliğini Açlık oyunları filminin yazarı ve yönetmeni Gary Ross yönetmendir.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Ocean’s 8 İzle

Ocean’s 8 İzle, Ocean’s 8 Türkçe Dublaj izle, Ocean’s 8 filmi izle, Ocean’s 8 Tek Parça izle, Ocean’s 8 full izle, Bayan Ocean’a hapisten çıkabilmesi için bir şartlı tahliye sunuluyor. Ocean hanımda yaptığı şeyin hatalı olduğunu dile getirmektedir. Ama hayatta olabilir böyle şeyler diyerek konuyu kapatmıştır. Bayan Ocean tahliye edilebilirse kötü bir şey yapmayacağını dile getirmiştir. Basit bir hayat istediğini söylemiştir ama Buna rağmen hapisten tahliye olduktan sonra yerinde duramayacaktır. Bir iş bulup, arkadaşlar edinip hayatını normal bir insan gibi geçirmek istemektedir. 8 Adet bayan yan yana gelerek Ocean’ın koordinatörlüğünde yasak şeyler yaparak para kazanmaya başlamışlardır. Bayan Ocean büyük bir iş yapmak istemektedir ve kendisi dahil 8 kişi toparlayıp bir ekip oluşturur. Ocean’s ın ekibi ve kendisi bir baloda sergilenen değerli şeyleri çalmak istemektedirler. 22 Haziran 2018’de vizyona girecek olan filmin başrolünde Sandra Bullock yer almaktadır. Film tür olarak Suç, Aksiyon ve Gerilim türlerinde yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Gary Ross oturmaktadır. Filmin yönetmenliğini Açlık oyunları filminin yazarı ve yönetmeni Gary Ross yönetmendir.

Ocean’s 8 Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)