Oflu Hoca’nın Şifresi Sansürsüz izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.5 IMDB Puanı 828 Görüntülenme

Oflu Hoca’nın Şifresi Sansürsüz izle

(2014 - Türkiye)

Yönetmen:

Adem Kılıç

Oyuncular:

Çetin Altay, Ahmet Varlı, Köksal Engür, Didem Balçın, Başak Daşman, Tarık Papuççuoğlu, Mehtap Bayrı, Eser Eyüboğlu, Füruzan Asena Ongan, Onur Dilber, Deha Beşyıldız, Timur Ölkebaş, Ali Demirel, Ceyhun Gen, Emin Albayrak, İsrafil Köse, Buket Dereoğlu, Yılmaz Vural, Özlem Savaş, Ahmet Kural
Oflu Hoca'nın Şifresi izle, Oflu Hoca'nın Şifresi Sansürsüz izle, Oflu Hoca'nın Şifresi Tek Parça izle, Oflu Hoca'nın Şifresi full izle, Oflu Hoca'nın Şifresi filmini izle, Kuzey Anadolu'dan ünlü bir imam, 'Doğankaya' denen bir futbol kulübünün başkanı olmak için müteahhit Ahmet ile rekabete giriyor. Üstelik imam, İslam hakkındaki komik soruları yanıtlamak için bir televizyon programında da misafir olarak karşımıza çıkıyor. Oflu Hoca'nın Şifresi filmini tek parça halinde yüksek çözünürlüklü hd kalitesiyle izleyebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Oflu Hoca’nın Şifresi izle

Oflu Hoca’nın Şifresi izle, Oflu Hoca’nın Şifresi Sansürsüz izle, Oflu Hoca’nın Şifresi Tek Parça izle, Oflu Hoca’nın Şifresi full izle, Oflu Hoca’nın Şifresi filmini izle, Kuzey Anadolu’dan ünlü bir imam, ‘Doğankaya’ denen bir futbol kulübünün başkanı olmak için müteahhit Ahmet ile rekabete giriyor. Üstelik imam, İslam hakkındaki komik soruları yanıtlamak için bir televizyon programında da misafir olarak karşımıza çıkıyor. Oflu Hoca’nın Şifresi filmini tek parça halinde yüksek çözünürlüklü hd kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Oflu Hoca’nın Şifresi Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?