Olanlar Oldu izle (2017) Sinema Çekimi
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
6.4 IMDB Puanı 6 Yorum 4,244 Görüntülenme

Olanlar Oldu izle (2017) Sinema Çekimi

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Hakan Algül

Oyuncular:

Ata Demirer, Ülkü Duru, Tuvana Türkay, Salih Kalyon, Seda Güven, Renan Bilek, Toprak Sergen, Bedir Bedir, Bige Önal, Tuna Kırlı, Ali Yoğurtçuoğlu, Gümeç Alpay, Murat Okay, Efe Akercan, Derya Alabora
Olanlar Oldu İzle, Olanlar Oldu Sinema Çekimi izle, Olanlar Oldu Tek Parça izle, Olanlar Oldu full izle, Olanlar Oldu filminde ünlü oyuncu Ata Demirer hem Zafer hemde Döndü rolünü üstlenmektedir. Ata Demirer filmde bir kaptan rolünü üstlenmektedir. Farklı macera, aşk ve Komedi hikayelerine inanmıyorsanız, bu filmde inancınız biraz artabilir. geçen sene 20 ocak'ta vizyona giren film büyük bir izleyici kitlesi ile buluşmuştur. Zafer Kaptan hem Kaptanlık hemde arada sırada kendi anneliği rolüne girmiştir. Filmde Zafer ile Aslı bir tesadüfle karşılaşırlar ve bir gemide birbirlerinden yavaş yavaş hoşlanmaya başlamışlrdır bile. Zafer ve Aslı yaşadıklarından ötürü birbirlerini severler ve farklı bir hikaye ortaya çıkar. Filmin başrolünü Ata Demirer oynamaktadır. Filmin yönetmenliğini ise Hakan Algül üstlenmektedir. Filmin senaryosu ise Ata Demirer tarafından yazılmıştır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Olanlar Oldu İzle

Olanlar Oldu İzle, Olanlar Oldu Sinema Çekimi izle, Olanlar Oldu Tek Parça izle, Olanlar Oldu full izle, Olanlar Oldu filminde ünlü oyuncu Ata Demirer hem Zafer hemde Döndü rolünü üstlenmektedir. Ata Demirer filmde bir kaptan rolünü üstlenmektedir. Farklı macera, aşk ve Komedi hikayelerine inanmıyorsanız, bu filmde inancınız biraz artabilir. geçen sene 20 ocak’ta vizyona giren film büyük bir izleyici kitlesi ile buluşmuştur. Zafer Kaptan hem Kaptanlık hemde arada sırada kendi anneliği rolüne girmiştir. Filmde Zafer ile Aslı bir tesadüfle karşılaşırlar ve bir gemide birbirlerinden yavaş yavaş hoşlanmaya başlamışlrdır bile. Zafer ve Aslı yaşadıklarından ötürü birbirlerini severler ve farklı bir hikaye ortaya çıkar. Filmin başrolünü Ata Demirer oynamaktadır. Filmin yönetmenliğini ise Hakan Algül üstlenmektedir. Filmin senaryosu ise Ata Demirer tarafından yazılmıştır.

Olanlar Oldu Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (6)