Pardon Tek Parça 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 583 Görüntülenme

Pardon Tek Parça 720p izle

Yönetmen:

Mert Baykal

Oyuncular:

Ferhan Sensoy, Rasim Öztekin, Ali Çatalbas, Zeki Alasya, Sermiyan Midyat, Erol Günaydin, Bülent Kayabas, Sahnaz Cakiralp
Pardon izle, Pardon Sinema Çekimi izle, Pardon Tek Parça izle, Pardon full izle, Pardon filmini izle, Gerçek bir olaya dayanarak, Pardon, bir terör örgütünün üyesi olarak yanlışlıkla hapishaneye düşen üç arkadaşın trajik öyküsünü anlatıyor. İbrahim'in üniforma korkusu onu gördüğünde onu kaçırır. Bu nedenle, polis onu bir teröristle karıştırıyor ve onu ve arkadaşı Muzo'yu gözaltına alıyor. Sorgulama sırasında polis tarafından aptal yerine getirilen Aydin, başka bir arkadaşa kendilerini kurtarmak için umutlandılar. Hepsi de hapishaneye girdiklerinde geride bıraktıkları aileleri ve sevgilileri hatırlıyorlar. Pardon filmini tek parça seçenekleriyle 720p kalitesinde izleyebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Pardon izle

Pardon izle, Pardon Sinema Çekimi izle, Pardon Tek Parça izle, Pardon full izle, Pardon filmini izle, Gerçek bir olaya dayanarak, Pardon, bir terör örgütünün üyesi olarak yanlışlıkla hapishaneye düşen üç arkadaşın trajik öyküsünü anlatıyor. İbrahim’in üniforma korkusu onu gördüğünde onu kaçırır. Bu nedenle, polis onu bir teröristle karıştırıyor ve onu ve arkadaşı Muzo’yu gözaltına alıyor. Sorgulama sırasında polis tarafından aptal yerine getirilen Aydin, başka bir arkadaşa kendilerini kurtarmak için umutlandılar. Hepsi de hapishaneye girdiklerinde geride bıraktıkları aileleri ve sevgilileri hatırlıyorlar. Pardon filmini tek parça seçenekleriyle 720p kalitesinde izleyebilirsiniz.

Pardon Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?