Pasifik Savaşı 2 Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7 Yorum 5,321 Görüntülenme

Pasifik Savaşı 2 Türkçe Dublaj izle

(2018 - ABD)

Yönetmen:

Steven S. DeKnight

Oyuncular:

John Boyega, Scott Eastwood, Jing Tian, Cailee Spaeny, Rinko Kikuchi, Adria Arjona, Burn Gorman, Charlie Day, Max Martini, Levi Meaden, Karan Brar, Mackenyu, Jin Zhang, Lily Ji
Pasifik Savaşı 2 İzle, Pasifik Savaşı 2 filmi izle, Pasifik Savaşı 2 Sinema Çekimi izle, Pasifik Savaşı 2 full izle, Pasifik Savaşı 2 1080p izle, Pasifik Savaşı 2 hd izle, "Pasifik Savaşı 2" hayatın onu çok üzdüğünü ve artık yaşamak istemediğini anlayan Ayşe tam intihar ederken durdurulur. 17 Kasım 2017'de vizyona giren bu dans filminde aradığınız aşk sahnelerini rahatlıkla bulabilecek ve Boş vaktinizi boşa harcamayacak olacaksınız. Filmin Senaryosunu ve Yönetmenliğini Burak aksak üstlenmektedir. Filmin muhteşem oyuncu kadrosu ise Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu, Binnur Kaya, Okan Çabalar, Bora Cengiz, Nergis Öztürk, Berat Yenilmez, Meltem Gülenç, Hakan Salınmış, Gülsüm Alkan, Baran Arslan, Burak Topaloğlu, Hakan Akın, Cihan Talay gibi oyuncular filmde yer almaktadır. Yerli filmler arasında Komedi, Dans ve Aşk türünde bir film olarak Sen Kiminle Dans Ediyorsun Filmi ortaya çıkmıştır. Demer Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu filmde hikayeye göre birbirlerini severler. Hikayeye göre dans yarışmasına katılacak olan Uraz Kaygılaroğlu ve Demet Özdemir yarışmasının 500.000 dolar olduğunu öğrenince dans yarışmasına katılmaya karar verirler. Bakalım Dans yarışmasını kazanabileceklermi ? . Sen Kiminle dans ediyorsun filminde filmi izleyen tüm seyircilerimize iyi seyirler dileriz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Pasifik Savaşı 2 İzle

Pasifik Savaşı 2 İzle, Pasifik Savaşı 2 filmi izle, Pasifik Savaşı 2 Sinema Çekimi izle, Pasifik Savaşı 2 full izle, Pasifik Savaşı 2 1080p izle, Pasifik Savaşı 2 hd izle, “Pasifik Savaşı 2” Filmin ilk bölümünde Dünyada son kalan robot ve robot yöneticileri Dünya’yı yoketmek isteyen canavarlarla karşı karşıya gelir ve filmin sonunda Canavarları yendiklerini düşünürler. Canavarları bitirdiklerini düşündüler ama ne yazık ki yanıldılar, Canavarlar tekrar Dünya’ya geldiler ve yakıp yıkmaya başladılar. Canavarların soyunu kuruttuklarını düşünürken aslında en küçükleri ile karşı karşıya geldiklerinden haberleri yoktur. Canavarlar’ı durdurmak için yine Robotlar aktif ve Robot yöneticileride Canavarların Dünya’yı yok etmelerini engellemeye çalışacaklardır. Bir grup askeri ekip Robotları yöneterek canavarlara karşı koyuyor. Dünya’daki Canavarlar Robotlara karşı koyabilmek için birleşirler ve Robotlarda toplu bir şekilde birleşmiş canavara saldırır. Pasifik Savaşı İsyan filminin yönetmeni Steven S. DeKnight (Netflix’deki Daredevil, STARZ’dan Spartacus). Filmde ayrıca Jing Tian, Burn Gorman, Adria Arjona ve Charlie Day rol alıyor. Robotlar Kajuları ne kadar hızlı yenerlerse o kadar çok dünya korunmuş olur. Canavarlarla Dünya arasında duran tek şey Robotları kontrol edebilen cesaretli askerlerdir.

Pasifik Savaşı 2 Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (7)