Peach Girl izle Türkçe Altyazılı
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
6.8 IMDB Puanı 8 Yorum 5,626 Görüntülenme

Peach Girl izle Türkçe Altyazılı

Peach Girl İzle, Peach Girl full izle, Peach Girl filmi izle, Peach Girl Tek Parça izle, Peach Girl Türkçe Altyazılı izle, Peach Girl Türkçe Dublaj izle, 2017 Japonya yapımı bir film olan Peach Girl filminin toplam süresi 1 saat 56 dakikadır. Imdb'den 6,4 gibi ortalamanın üstünde bir puan alan film Komedi ve Romantik türünde yer alan bir filmdir. Filmin yönetmenliğini Kôji Shintoku üstlenirken, filmin senaryosunuda Miwa Ueda yazmıştır. Filmin başrolünü ise Kei Inoo, Mizuki Yamamoto ve Mackenyu oluşturmaktadır. Peach Girl filmini türkçe altyazılı olarak tek parça seçeneği ile izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: Momo Adachi bir kadın lise öğrencisi. Ten rengi tenli ve boyalı saçları yüzünden vahşi bir kız gibi görünüyor, ama aslında saf ve tatlı bir öğrencidir. Orta okuldaki günlerinden beri Momo Adachi, sınıf arkadaşı Toji için gizlice duygular besledi. Bu arada, en popüler erkek öğrenci Kairi Okayasu, onunla ilgilenir. Arkadaşı Sae onu kıskanıyor ve Momo'dan Toji'yi engellemeye çalışıyor. Momo Toji ve Kairi ile çelişiyor, ama bir karar vermek zorunda.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Peach Girl izle

Peach Girl İzle, Peach Girl full izle, Peach Girl filmi izle, Peach Girl Tek Parça izle, Peach Girl Türkçe Altyazılı izle, Peach Girl Türkçe Dublaj izle, 2017 Japonya yapımı bir film olan Peach Girl filminin toplam süresi 1 saat 56 dakikadır. Imdb’den 6,4 gibi ortalamanın üstünde bir puan alan film Komedi ve Romantik türünde yer alan bir filmdir. Filmin yönetmenliğini Kôji Shintoku üstlenirken, filmin senaryosunuda Miwa Ueda yazmıştır. Filmin başrolünü ise Kei Inoo, Mizuki Yamamoto ve Mackenyu oluşturmaktadır. Peach Girl filmini türkçe altyazılı olarak tek parça seçeneği ile izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: Momo Adachi bir kadın lise öğrencisi. Ten rengi tenli ve boyalı saçları yüzünden vahşi bir kız gibi görünüyor, ama aslında saf ve tatlı bir öğrencidir. Orta okuldaki günlerinden beri Momo Adachi, sınıf arkadaşı Toji için gizlice duygular besledi. Bu arada, en popüler erkek öğrenci Kairi Okayasu, onunla ilgilenir. Arkadaşı Sae onu kıskanıyor ve Momo’dan Toji’yi engellemeye çalışıyor. Momo Toji ve Kairi ile çelişiyor, ama bir karar vermek zorunda.

Peach Girl Tek Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Peach Girl

  Yayın Tarihi:

  20 Mayıs 2017

  Senaryo:

  Miwa Ueda

  Yorumlar (8)