Sen Kiminle Dans Ediyorsun? izle (2017) HD 1080p Sinema Çekimi
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (39)
7.2 IMDB Puanı 199 Yorum 225,067 Görüntülenme

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? izle (2017) HD 1080p Sinema Çekimi

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Burak Aksak

Oyuncular:

Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu, Binnur Kaya, Okan Çabalar, Bora Cengiz, Nergis Öztürk, Berat Yenilmez, Meltem Gülenç, Hakan Salınmış, Gülsüm Alkan, Baran Arslan, Burak Topaloğlu, Hakan Akın, Cihan Talay
Sen Kiminle Dans Ediyorsun? İzle, Sen Kiminle Dans Ediyorsun? filmi izle, Sen Kiminle Dans Ediyorsun? Sinema Çekimi izle, Sen Kiminle Dans Ediyorsun? full izle, Sen Kiminle Dans Ediyorsun? 1080p izle, Sen Kiminle Dans Ediyorsun? hd izle, "Sen Kiminle Dans Ediyorsun?" hayatın onu çok üzdüğünü ve artık yaşamak istemediğini anlayan Ayşe tam intihar ederken durdurulur. 17 Kasım 2017'de vizyona giren bu dans filminde aradığınız aşk sahnelerini rahatlıkla bulabilecek ve Boş vaktinizi boşa harcamayacak olacaksınız. Filmin Senaryosunu ve Yönetmenliğini Burak aksak üstlenmektedir. Filmin muhteşem oyuncu kadrosu ise Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu, Binnur Kaya, Okan Çabalar, Bora Cengiz, Nergis Öztürk, Berat Yenilmez, Meltem Gülenç, Hakan Salınmış, Gülsüm Alkan, Baran Arslan, Burak Topaloğlu, Hakan Akın, Cihan Talay gibi oyuncular filmde yer almaktadır. Yerli filmler arasında Komedi, Dans ve Aşk türünde bir film olarak Sen Kiminle Dans Ediyorsun Filmi ortaya çıkmıştır. Demer Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu filmde hikayeye göre birbirlerini severler. Hikayeye göre dans yarışmasına katılacak olan Uraz Kaygılaroğlu ve Demet Özdemir yarışmasının 500.000 dolar olduğunu öğrenince dans yarışmasına katılmaya karar verirler. Bakalım Dans yarışmasını kazanabileceklermi ? . Sen Kiminle dans ediyorsun filminde filmi izleyen tüm seyircilerimize iyi seyirler dileriz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Sen Kiminle Dans Ediyorsun? İzle

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? İzle, Sen Kiminle Dans Ediyorsun? filmi izle, Sen Kiminle Dans Ediyorsun? Sinema Çekimi izle, Sen Kiminle Dans Ediyorsun? full izle, Sen Kiminle Dans Ediyorsun? 1080p izle, Sen Kiminle Dans Ediyorsun? hd izle, “Sen Kiminle Dans Ediyorsun?” hayatın onu çok üzdüğünü ve artık yaşamak istemediğini anlayan Ayşe tam intihar ederken durdurulur. 17 Kasım 2017’de vizyona giren bu dans filminde aradığınız aşk sahnelerini rahatlıkla bulabilecek ve Boş vaktinizi boşa harcamayacak olacaksınız. Filmin Senaryosunu ve Yönetmenliğini Burak aksak üstlenmektedir. Filmin muhteşem oyuncu kadrosu ise Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu, Binnur Kaya, Okan Çabalar, Bora Cengiz, Nergis Öztürk, Berat Yenilmez, Meltem Gülenç, Hakan Salınmış, Gülsüm Alkan, Baran Arslan, Burak Topaloğlu, Hakan Akın, Cihan Talay gibi oyuncular filmde yer almaktadır. Yerli filmler arasında Komedi, Dans ve Aşk türünde bir film olarak Sen Kiminle Dans Ediyorsun Filmi ortaya çıkmıştır. Demer Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu filmde hikayeye göre birbirlerini severler. Hikayeye göre dans yarışmasına katılacak olan Uraz Kaygılaroğlu ve Demet Özdemir yarışmasının 500.000 dolar olduğunu öğrenince dans yarışmasına katılmaya karar verirler. Bakalım Dans yarışmasını kazanabileceklermi ? . Sen Kiminle dans ediyorsun filminde filmi izleyen tüm seyircilerimize iyi seyirler dileriz.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (199)