Seni Gidi Seni izle – Tek Parça
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
815 Görüntülenme

Seni Gidi Seni izle – Tek Parça

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Sibel Tunç

Oyuncular:

Ahmet Kayakesen, Serdar Sezgin Güvenç, İlay Erkök, Arzu Oruç, Burak Satıbol, Ayhan Taş, Turgay Tanülkü, Zihni Göktay, Güray Ozcan, Ahmet Dursun, İrfan Aslanhan, Tuğçe Dural, Yasemin Erkent, Banu İnan, Tarkan Konar, Gözde Coşkun
Seni Gidi Seni izle, Seni Gidi Seni Tek Parça izle, Seni Gidi Seni full izle, Seni Gidi Seni filmi izle, Tamer zamanında Tarık abisine bir adet vekaletname imzalatmıştır ve Bütün vergi borçlarını Tarık abisinin üstüne atarak Tarık abisine kötülük etmiştir. Bülent ve Sedat Tarık abilerine yardımcı olmayı düşünen iki gençtir. Bülent Taksicilik yaparak geçimini sağlarken, Sedat'ta Döşemecilik yaparak karnını doyurmaktadır. Tarık Abilerinin 3.5 milyon liralık vergi borcu vardır ve herşeyin sorumlusu Tamer'dir. Bülent Elif adında mahallelerinde yaşayan bir kızı sevmektedir ve Elif babasının ısrarları ile bir adamla görüşürken el ele tutuştuklarında Bülent bunu görür ve Elif'i bırakır. Elif ve Bülent aslında birbirlerini çok sevmektedirler fakat araları bozuktur. Tamer'i arayan Bülent ile Sedat Tamer'i yakalamış ve Tamer'in araplara borcu vardır Arapları çağırarak Tamer'i haklamışlardır. Bu işin sonunda Elif ile Bülent barışmış, Bülent Tarık abisinin paralarını geri almıştır. Seni Gidi Seni filmini tek parça halinde FilmCee.Com adresinden izleyebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Seni Gidi Seni izle

Seni Gidi Seni izle, Seni Gidi Seni Tek Parça izle, Seni Gidi Seni full izle, Seni Gidi Seni filmi izle, Tamer zamanında Tarık abisine bir adet vekaletname imzalatmıştır ve Bütün vergi borçlarını Tarık abisinin üstüne atarak Tarık abisine kötülük etmiştir. Bülent ve Sedat Tarık abilerine yardımcı olmayı düşünen iki gençtir. Bülent Taksicilik yaparak geçimini sağlarken, Sedat’ta Döşemecilik yaparak karnını doyurmaktadır. Tarık Abilerinin 3.5 milyon liralık vergi borcu vardır ve herşeyin sorumlusu Tamer’dir. Bülent Elif adında mahallelerinde yaşayan bir kızı sevmektedir ve Elif babasının ısrarları ile bir adamla görüşürken el ele tutuştuklarında Bülent bunu görür ve Elif’i bırakır. Elif ve Bülent aslında birbirlerini çok sevmektedirler fakat araları bozuktur. Tamer’i arayan Bülent ile Sedat Tamer’i yakalamış ve Tamer’in araplara borcu vardır Arapları çağırarak Tamer’i haklamışlardır. Bu işin sonunda Elif ile Bülent barışmış, Bülent Tarık abisinin paralarını geri almıştır. Seni Gidi Seni filmini tek parça halinde FilmCee.Com adresinden izleyebilirsiniz.

Seni Gidi Seni Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?