Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle (2015) Yerli Komedi Filmi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.0 IMDB Puanı 821 Görüntülenme

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk izle (2015) Yerli Komedi Filmi

(2015 - Türkiye)

Yönetmen:

Erdi Dikmen

Oyuncular:

Barbaros Dikmen, Kadir Doğrubakar, Enes Atış, Selen Seyven, Ayçe Abana, Sadi Celil Cengiz, Yetkiner Özbek, Seher Terzi, Yakup Yavru, Melih Madan, Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker, Selim Karakaya, Ebru Karanfilci, Levent Aykul, Muhittin Korkmaz, Özlem Aktaş, Yakup Saygılı
Sihirbazlık Okulunda Bir Türk İzle, Sihirbazlık Okulunda Bir Türk sinema çekimi izle, Sihirbazlık Okulunda Bir Türk filmi izle, Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Tek Parça izle, Sihirbazlık Okulunda Bir Türk full izle, Mehmet okulunda başarısı olmayan bir öğrencidir. Mehmet bir gece Kendisine gelen mektubu almıştır ve mektupta bir sihirbazlık okuluna gideceğinden bahsetmektedir. Sihirbazlık okuluna gidecek olan Mehmet okulun ondan istediği evcil hayvan ve asayı bulup okula gidecektir. Türklüğünü heryerde gösteren Mehmet Büyücülüğün islam'da günah olduğundan filmde çok çok bahsetmektedir. Mehmet, sevdiği kızla aynı ortamlarda bir şeyler yapabilmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Sihirbaz öğrenciler arasında kırmızı sınıfta yer alan Mehmet tüm sınıflarla birlikte tehlikeli ormanda kötü güçlere karşı savaşıp sevdiği kızı kurtarmaktadır. Film 2015 yılında vizyona girmiş olsa bile, internete düşmesi çok uzun zaman almıştır. Filmin başrolünde Barbaros Dikmen yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu ise Erdi Dikmen taşımaktadır. Mehmet istanbul'da yaşayan orta gelirli bir ailenin çocuğudur. Yurt dışında okuyacağını ailesine bildiren mehmet ailesini sevindirmiş kendide sevinmiştir.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Sihirbazlık Okulunda Bir Türk İzle

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk İzle, Sihirbazlık Okulunda Bir Türk sinema çekimi izle, Sihirbazlık Okulunda Bir Türk filmi izle, Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Tek Parça izle, Sihirbazlık Okulunda Bir Türk full izle, Mehmet okulunda başarısı olmayan bir öğrencidir. Mehmet bir gece Kendisine gelen mektubu almıştır ve mektupta bir sihirbazlık okuluna gideceğinden bahsetmektedir. Sihirbazlık okuluna gidecek olan Mehmet okulun ondan istediği evcil hayvan ve asayı bulup okula gidecektir. Türklüğünü heryerde gösteren Mehmet Büyücülüğün islam’da günah olduğundan filmde çok çok bahsetmektedir. Mehmet, sevdiği kızla aynı ortamlarda bir şeyler yapabilmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Sihirbaz öğrenciler arasında kırmızı sınıfta yer alan Mehmet tüm sınıflarla birlikte tehlikeli ormanda kötü güçlere karşı savaşıp sevdiği kızı kurtarmaktadır. Film 2015 yılında vizyona girmiş olsa bile, internete düşmesi çok uzun zaman almıştır. Filmin başrolünde Barbaros Dikmen yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu ise Erdi Dikmen taşımaktadır. Mehmet istanbul’da yaşayan orta gelirli bir ailenin çocuğudur. Yurt dışında okuyacağını ailesine bildiren mehmet ailesini sevindirmiş kendide sevinmiştir.

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?