The Dawnseeker izle Türkçe Altyazılı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 633 Görüntülenme

The Dawnseeker izle Türkçe Altyazılı

The Dawnseeker izle, The Dawnseeker Altyazılı izle, The Dawnseeker Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD Yapımı olan The Dawnseeker filminin toplam süresi 1 saat 22 dakika'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,1'dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Justin Price yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır: Franziska Schissler, Khu, Alexander Kane. Filmin yer aldığı film türü ise Bilim Kurgu'dur.

The Dawnseeker Filmin konusu: 2245 yılında, Dünya'nın güneşi tüm insanlığı yok etmekle tehdit ederken, "Dawnseeker", ölmekte olan yıldızı yenilemek için stardust olarak bilinen nadir bir minerali toplamak için bilinmeyen bir gezegene seyahat eden beş kiralı paralı askerin peşinden gider. Uzay gemileri uzaylı gezegenine çarptıktan sonra, daha önce karşılaştıkları her şeyden çok daha gelişmiş bir yaratık tarafından avlanır ve avlanırlar.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


The Dawnseeker izle

The Dawnseeker izle, The Dawnseeker Altyazılı izle, The Dawnseeker Türkçe Dublaj izle, 2018 ABD Yapımı olan The Dawnseeker filminin toplam süresi 1 saat 22 dakika’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,1’dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Justin Price yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır: Franziska Schissler, Khu, Alexander Kane. Filmin yer aldığı film türü ise Bilim Kurgu’dur.

The Dawnseeker Filmin konusu: 2245 yılında, Dünya’nın güneşi tüm insanlığı yok etmekle tehdit ederken, “Dawnseeker”, ölmekte olan yıldızı yenilemek için stardust olarak bilinen nadir bir minerali toplamak için bilinmeyen bir gezegene seyahat eden beş kiralı paralı askerin peşinden gider. Uzay gemileri uzaylı gezegenine çarptıktan sonra, daha önce karşılaştıkları her şeyden çok daha gelişmiş bir yaratık tarafından avlanır ve avlanırlar.

The Dawnseeker The Dawnseeker Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Dawnseeker

  Yayın Tarihi:

  16 Ağustos 2018

  Senaryo:

  Justin Price

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?