Venom 2018 izle Türkçe Dublaj
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
3 Yorum 3,579 Görüntülenme

Venom 2018 izle Türkçe Dublaj

Venom izle, Venom Türkçe Dublaj izle, Venom filmi izle, Venom full izle, Venom Türkçe Altyazılı izle, Marvel Çizgi romanlarında kötü kahraman olarak karşımıza çıkan Venom bu filmindede olayların nasıl geliştiğini bizlere aktaracak bir Marvel kötü kahramanıdır. 5 Ekim 2018'de Vizyona girecek olan filmin Venom karakteri'nin sahibi Tom Hardy'dir. Eddie Brock karakterini adrenalini seven ve sadece simbiyoz halinde hayatını devam ettiren ve insana insan dışı güçler aktaran Örümcek Adam filminde gördüğümüz Örümcek bu sefer Eddie Brock'u ısıracak ve onu Kötü bir kahraman haline getirecektir. Bu muhteşem Kötü kahraman filmi birçok aksiyon sahnesini dikkatlice seyrettirecek ve Marvel'in nasıl inanılmaz filmler yaptığını bu filmde'de bizlere aktaracak. Venom filmi ilk çıktığında FilmCee.Com adresinde yer alacaktır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Venom İzle

Venom izle, Venom Türkçe Dublaj izle, Venom filmi izle, Venom full izle, Venom Türkçe Altyazılı izle, Marvel Çizgi romanlarında kötü kahraman olarak karşımıza çıkan Venom bu filmindede olayların nasıl geliştiğini bizlere aktaracak bir Marvel kötü kahramanıdır. 5 Ekim 2018’de Vizyona girecek olan filmin Venom karakteri’nin sahibi Tom Hardy’dir. Eddie Brock karakterini adrenalini seven ve sadece simbiyoz halinde hayatını devam ettiren ve insana insan dışı güçler aktaran Örümcek Adam filminde gördüğümüz Örümcek bu sefer Eddie Brock’u ısıracak ve onu Kötü bir kahraman haline getirecektir. Bu muhteşem Kötü kahraman filmi birçok aksiyon sahnesini dikkatlice seyrettirecek ve Marvel’in nasıl inanılmaz filmler yaptığını bu filmde’de bizlere aktaracak. Venom filmi ilk çıktığında FilmCee.Com adresinde yer alacaktır.
Columbia Pictures tarafından üretilen ve Sony Pictures Releasing tarafından dağıtılan aynı adla Marvel Comics karakterini temel alan Amerikan süper kahraman filmi. Marvel Sinematik Evrenine ek olarak, Sony’nin Marvel Evreninde ilk film olması amaçlanmıştır. Film, Scott Rosenberg, Jeff Pinkner, Kelly Marcel ve Will Beall’ın senaryolarından Ruben Fleischer tarafından yönetildi ve Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze ve Reid Scott’la birlikte Tom Hardy, Eddie Brock / Venom olarak rol aldı.

Venom Türkçe Dublaj izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Venom

  Yayın Tarihi:

  05 Ekim 2018

  Senaryo:

  Kelly Marcel, Todd McFarlane, David Michelinie, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg

  Resimler

  "Venom 2018 izle Türkçe Dublaj" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (3)