Vicdan Ağacı 2018 Yerli Dram Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 472 Görüntülenme

Vicdan Ağacı 2018 Yerli Dram Filmi izle

(2018 - Türkiye)

Yönetmen:

Olgun Özdemir

Oyuncular:

Turgay Tanülkü, Belgin Oturgan, Şerafettin Kaya, Tayfun Sav, Gizem Kınay, Keramettin Temiz, Gamze Akpınar, Ceren Kocel, Hüseyin Alp Yanılmaz, Polat Ertan, Ceren Şimşek
Vicdan Ağacı izle, Vicdan Ağacı Sinema Çekimi izle, Vicdan Ağacı Tek Parça izle, Vicdan Ağacı full izle, Vicdan Ağacı filmini izle, Menderes (Serafettin Kaya), Kirazlı Köyü Kuşadası'nda Adnan adlı yatalak kardeşi ile yaşıyor. Menderes, kardeşi bakmak için hayatını taahhüt eder. Emlakçı Reşit (Tayfun Sav), Menderes'i ailesinin evini satmaya ve erkek kardeşine bir bakım evi bulmaya ikna etmeye çalışan çok cesur bir adam. Adnan bu davayı duyunca, iki kardeş arasındaki geçmişle yüzleşmeye başladı. Hayatlarının kırılma noktası aynı kadına karşı sevgi ve vicdan hissetmek. Vicdan Ağacı filmi internete düştüğünde filmi buradan izleyebileceksiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.

Vicdan Ağacı izle

Vicdan Ağacı izle

Vicdan Ağacı izle, Vicdan Ağacı Sinema Çekimi izle, Vicdan Ağacı Tek Parça izle, Vicdan Ağacı full izle, Vicdan Ağacı filmini izle, Menderes (Serafettin Kaya), Kirazlı Köyü Kuşadası’nda Adnan adlı yatalak kardeşi ile yaşıyor. Menderes, kardeşi bakmak için hayatını taahhüt eder. Emlakçı Reşit (Tayfun Sav), Menderes’i ailesinin evini satmaya ve erkek kardeşine bir bakım evi bulmaya ikna etmeye çalışan çok cesur bir adam. Adnan bu davayı duyunca, iki kardeş arasındaki geçmişle yüzleşmeye başladı. Hayatlarının kırılma noktası aynı kadına karşı sevgi ve vicdan hissetmek. Vicdan Ağacı filmi internete düştüğünde filmi buradan izleyebileceksiniz.

Vicdan Ağacı Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?