Vizontele izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 666 Görüntülenme

Vizontele izle

(2011 - Türkiye)

Yönetmen:

Yilmaz Erdogan ve Ömer Faruk Sorak

Oyuncular:

Yilmaz Erdogan, Demet Akbag, Altan Erkekli, Cem Yilmaz, Cezmi Baskin, Bican Günalan, Sebnem Sönmez, Iclal Aydin, Mesut Çakarli, Zeynep Tokus, Tolga Çevik, Tuncer Salman, Salih Kalyon, Sener Kökkaya, Erdal Tosun, Safak Sezer, Sinan Bengier, Serhat Özcan, Caner Alkaya, Can Kahraman, Senol Bali, Sahin Yayli, Sinan Kilic, Selahattin Tasdögen, Sertac Demirtas, Andrea Lizkova, Pinar Tezcan, Deniz Erdogan, Yasar Akin, Aydin Aydin, Nusret Karakus, Aykut Erdogan, Faik Tan, Zeki Bayar, Nazim Erdogan, Abdülbaki Nazli, Hüsrev Yildiz, Sinan Baydir, Köksal Engür, Erkan Can, Betül Arim, Zerrin Sümer, Meral Çetinkaya, Yasemin Alkaya, Adem Atbas, Mücahit Avci, Ata Benli, Metin Büktel, Ramazan Kaya, Oguzhan Kocakli, Fikret Tatlir, Bülent Ecevit
Vizontele izle, Vizontele 720p izle, Vizontele Tek Parça izle, Vizontele full izle, Vizontele Online izle, Deli Emin kafası teknolojik şeylere basan birisidir. Sinema Türkiye'de yeni yeni gelişmektedir ve Deli Emin'in ve kasabalının Televizyondan haberi yoktur. Televizyonun köye gelmesi ile Sinema yavaş yavaş tanınmaya başlanmıştır. Köyde tekbir sinema salonu vardır ve bu sinemayı Latif işletmektedir Emin'in yardımı ile Köyde tek televizyon kurulacaktır ve Latif televizon'un gelmesine hiç sevinmemiştir ve Televizyon geldiğinde Latif'in işleri bozulmuştur. Sinema salonuna eskisi gibi müşteri bulamamaktadır. Reis'in oğlu askerde şehit düşmüştür ve Reis'in eşi televizyon'u attırmıştır. Komedi ve Dram türünde olan Vizontele filminin yönetmenliğini Yilmaz Erdogan ve Ömer Faruk Sorak üstlenirken filmin senaryosunu ise Yilmaz Erdogan yazmıştır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Vizontele izle

Vizontele izle, Vizontele 720p izle, Vizontele Tek Parça izle, Vizontele full izle, Vizontele Online izle, Deli Emin kafası teknolojik şeylere basan birisidir. Sinema Türkiye’de yeni yeni gelişmektedir ve Deli Emin’in ve kasabalının Televizyondan haberi yoktur. Televizyonun köye gelmesi ile Sinema yavaş yavaş tanınmaya başlanmıştır. Köyde tekbir sinema salonu vardır ve bu sinemayı Latif işletmektedir Emin’in yardımı ile Köyde tek televizyon kurulacaktır ve Latif televizon’un gelmesine hiç sevinmemiştir ve Televizyon geldiğinde Latif’in işleri bozulmuştur. Sinema salonuna eskisi gibi müşteri bulamamaktadır. Reis’in oğlu askerde şehit düşmüştür ve Reis’in eşi televizyon’u attırmıştır. Komedi ve Dram türünde olan Vizontele filminin yönetmenliğini Yilmaz Erdogan ve Ömer Faruk Sorak üstlenirken filmin senaryosunu ise Yilmaz Erdogan yazmıştır.

Vizontele Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?