Zaman Polisi 1994 Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 287 Görüntülenme

Zaman Polisi 1994 Türkçe Dublaj izle

(1994 - ABD)

Yönetmen:

Peter Hyams

Oyuncular:

Jean-Claude Van Damme, Mia Sara, Ron Silver, Bruce McGill, Gloria Reuben, Scott Bellis, Jason Schombing, Scott Lawrence, Kenneth Welsh, Brent Woolsey, Brad Loree, Shane Kelly, Richard Faraci, Steven Lambert, Kevin McNulty, J.J. Makaro, Yves Cameron, David Jacox, Mike Mitchell, Jacob Rupp, Sean O'Byrne, Gabrielle Rose, Malcolm Stewart, Alfonso Quijada, Yvette Ferguson, Glen Roald, Theodore Thomas, Lon Katzman, Duncan Fraser, Tony Morelli, Nick Hyams, Kelli Fox, Pamela Martin, Tom McBeath, Frank Cassini, Kim Kondrashoff, Veena Sood, Cole Bradsen, James Lew, Charles Andre, Scott Nicholson, Ernie Jackson, Tom Eirikson, Laura Murdoch, Dalton Fisher, Doris Blomgren, Ian Tracey, Callum Keith Rennie, Tom Glass
Zaman Polisi 1994 İzle, Zaman Polisi 1994 Türkçe Dublaj izle, Zaman Polisi 1994 Tek Parça izle, Zaman Polisi 1994 full izle, 1994 Yapımı Jean-Claude Van Damme'nin başrolünü oynadığı Aksiyon, Bilim Kurgu ve Suç sahneleriyle öne gelen filmin yönetmen koltuğunda ise Peter Hyams yer almaktadır. Zaman yolculuğunu düzenleyen bir güvenlik ajansı görevlisi olan Max Walker, hayatını geçirmek için geleceği kontrol altına almak için geçmişi değiştirmeye niyetli olan gölgeli bir siyasetçiye karşı zamanı korumak zorundadır. Geçmiş zamanı koruyamazsa Dünya'nın dengeleri geçmişe göre değişmektedir. Kötü niyetli senatör'ün bir çok adamı vardır ve ilerde başkan olabilmek için geçmişi değiştirmek istemektedir. Ama Zaman düzenleyicisi memuru Max Walker Senator'a karşı direnmektedir.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Zaman Polisi 1994 İzle

Zaman Polisi 1994 İzle, Zaman Polisi 1994 Türkçe Dublaj izle, Zaman Polisi 1994 Tek Parça izle, Zaman Polisi 1994 full izle, 1994 Yapımı Jean-Claude Van Damme’nin başrolünü oynadığı Aksiyon, Bilim Kurgu ve Suç sahneleriyle öne gelen filmin yönetmen koltuğunda ise Peter Hyams yer almaktadır. Zaman yolculuğunu düzenleyen bir güvenlik ajansı görevlisi olan Max Walker, hayatını geçirmek için geleceği kontrol altına almak için geçmişi değiştirmeye niyetli olan gölgeli bir siyasetçiye karşı zamanı korumak zorundadır. Geçmiş zamanı koruyamazsa Dünya’nın dengeleri geçmişe göre değişmektedir. Kötü niyetli senatör’ün bir çok adamı vardır ve ilerde başkan olabilmek için geçmişi değiştirmek istemektedir. Ama Zaman düzenleyicisi memuru Max Walker Senator’a karşı direnmektedir.

Zaman Polisi 1994 Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?