Zootropolis izle (2016) Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 1,498 Görüntülenme

Zootropolis izle (2016) Türkçe Dublaj

(2016 - ABD)

Yönetmen:

Byron Howard, Rich Moore

Oyuncular:

Aysun Topar, Cem Yılmaz, Fatih Özacun, Suzan Acun, Emrah Özertem, Özlem Altınok, Özdemir Çiftçioğlu, Gökhan Özdemir, Nüvit Candaner, Tülay Bekret, Deniz Salman, Selim Atakan, Nurhan Yılma, Sinan Divrik, Berk Avcı, Sait Seçkin, Sinan Divrik, Sinan Divrik, Onur Akgülgil, Ali Çorapçı, Talha Sayar
Zootropolis İzle, Zootropolis filmi izle, Zootropolis full izle, Zootropolis Tek parça izle, Zootropolis Türkçe Dublaj izle, "Zootropolis" Bütün hayvanların bir arada yaşadığı Zootropolis'de Tavşan olmasına rağmen Polis olma hayalleri kuran küçük karakterimiz büyüdüğünde iyi bir polis olacaktır. Film'de yer alan tilki Cem Yılmaz'ın sesiyle konuşmaktadır. Hayalleri olan tavşan kız Büyük şehirde polis olma hayalleri ilk denemesinde yitiriyor. Hayallerinde büyük bir polis olma isteği varken hayalleri yıkılır ve gerçek hayatta polis'lerin en düşük işleri yaparak başladığını anlar. Sevimli tavşan ve Kurnaz Tilki Sevimli tavşan'ın ilk görevini tamamlamasını sağlıyor. İlk görevi kayıp bir vakayı bulmaktır. Sevimli tavşan ve Tilki görevde gidebildikçe ileri gitmişlerdir. Kurnaz tilki ile Sevimli tavşan bir çok maceraya atılırlar ve karşılaşmadıkları şey kalmaz. Sevimli tavşan'ın bu gizemi çözmesi için tam 48 saati vardır ve bu gizemi çözmek bir tavşan için çok zor olabilir. Kurnaz tilki ve Sevimli tavşan aranan 14 hayvanı bulup suçluları hapse atmışlardır. Sevimli tavşan Hayvanları vahşileştiren çiçeğin ne olduğunu bulur ve yavaş yavaş bu gizemi dostu kurnaz tilki ile çözmektedir.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Zootropolis İzle

Zootropolis İzle, Zootropolis filmi izle, Zootropolis full izle, Zootropolis Tek parça izle, Zootropolis Türkçe Dublaj izle, “Zootropolis” Bütün hayvanların bir arada yaşadığı Zootropolis’de Tavşan olmasına rağmen Polis olma hayalleri kuran küçük karakterimiz büyüdüğünde iyi bir polis olacaktır. Film’de yer alan tilki Cem Yılmaz’ın sesiyle konuşmaktadır. Hayalleri olan tavşan kız Büyük şehirde polis olma hayalleri ilk denemesinde yitiriyor. Hayallerinde büyük bir polis olma isteği varken hayalleri yıkılır ve gerçek hayatta polis’lerin en düşük işleri yaparak başladığını anlar. Sevimli tavşan ve Kurnaz Tilki Sevimli tavşan’ın ilk görevini tamamlamasını sağlıyor. İlk görevi kayıp bir vakayı bulmaktır. Sevimli tavşan ve Tilki görevde gidebildikçe ileri gitmişlerdir. Kurnaz tilki ile Sevimli tavşan bir çok maceraya atılırlar ve karşılaşmadıkları şey kalmaz. Sevimli tavşan’ın bu gizemi çözmesi için tam 48 saati vardır ve bu gizemi çözmek bir tavşan için çok zor olabilir. Kurnaz tilki ve Sevimli tavşan aranan 14 hayvanı bulup suçluları hapse atmışlardır. Sevimli tavşan Hayvanları vahşileştiren çiçeğin ne olduğunu bulur ve yavaş yavaş bu gizemi dostu kurnaz tilki ile çözmektedir.

Zootropolis Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?